Copywrite - psaní článků

Texty webu jsou velice důležité, dbáme na jednoduchost, dobrou čtivost textu i přirozenost projevu. Nejprve si projdeme již napsané texty, zjistíme jací návštěvníci chodí na Vaše webové stránky, tedy pro které čtenáře dané texty píšeme a poté podle několika pravidel napíšeme kvalitní články, které budou lákat nové návštěvníky a udrží si ty stávající.

Chcete-li zviditelnit své stránky a pořídit si kvalitní zpětný odkaz, napíšeme Vám takzvaný PR článek, který můžete posléze publikovat na portálech, jež nabízejí publikační prostor pro tento druh textů.

Tyto články jsou vhodné jak pro potřeby minisites, které se využívají například pro propagaci a podporu internetového obchodu, tak pro potřeby klasických internetových stránek jakou jsou firemní prezentace, atp.

Pravidla, kterými se řídíme při psaní článků

Dbáme na klíčová slova

Text článku budeme tvořit dle předem zvolených klíčových slov. Ty mohou být dodány zadavatelem nebo je dle naší analýzy vybereme my. Velmi důležité je, aby text měl vybrány správná klíčová slova a řídil se SEO pravidly. Takto napsaný článek má potenciál Vám přivést mnohem více nově příchozích návštěvníků na Vaše webové stránky a samozřejmě udržet si ty vracející. Což vede u komerčních projektů ke zvýšení zisku.

Dbáme na správnost slovních spojení

Správné slovní spojení dodávají textu na čtivosti. Pokud je napsaný text čtiví, dobře prodává a hlavně kvůli takovému textu se i lidé rádi vrátí.

Dbáme na stručnost

Stručnost textu je důležitá. Mnoho lidí nerado čte a tak je nutné, co možná nejvíce zkrátit délku textu. Samozřejmě se zachováním kvality článku.

Dbáme na srozumitelnost

Ruku v ruce se stručností textu jde srozumitelnost. Pokud publikovaný článek je pro čtenáře dostatečně srozumitelný, odpustí autorovi i jeho délku a jistě si ho přečte celý.

Dbáme na poutavost

Čím poutavější je text, tím lepší. Bez ní se článek neobejde, ať už je sebelépe napsaný. Lidé mají rádi, když je text chytne, když má spád a emoce.

Dbáme na požadovaný rozsah

Bude-li znám předem rozsah článku, budeme se ho držet a text tomu uzpůsobíme.

Možné varianty

1 NS textu od 150,- Kč
PR článek od 100,- Kč
Na základě zvolené varianty a rozsahu zakázky Vám vypracujeme cenovou i časovou kalkulaci.