Hotová produktová řešení

Zde si můžete prohlédnout několik sofistikovaných řešení, které Vám pomůžou v úspěšném boji s konkurencí. Všechny nabízené produkty, je možné během jednoho dne nasadit. Pokud byste chtěli obohatit naše řešení o nějakou Vámi potřebnou funkci, nebráníme se úpravě stávajících systémů, dle Vašich potřeb. Pokud Vám nevyhovuje ani jeden z hotových systémů, můžete nás kontaktovat a my Vám zhotovíme systém na klíč.

Inzertní systém BAZAR

Inzertní server

Profesionální inzertní server s množstvím nadstandardních funkcí a s možností jejich rozšíření. Jeho součástí je rozsáhlá a přehledná administrace dovolující správu celého inzertního portálu. Zpoplatnění portálu je možné pomocí několika tarifů, které jsou obsaženy již v základní verzi. Systém lze provozovat i dalšími našimi systémy souběžně pod jednou admnistrací.

Cena od: 20 000,- Kč
Systém ihned k nasazení na Vašem hostingu

více informací objednat

Internetový obchod

Inzertní server

Obsáhlý internetový obchod vhodný pro plátce i neplátce dph, malé i velké podniky. Eshop obsahuje mnoho nadstandardních funkcí, které Vám dovolí prodávat do mnoha zemí, používat slevové vouchery, slevové body, slevy pro uživatelské skupiny a mnoho dalšího.

Cena od: 25 000,- Kč
Systém ihned k nasazení

více informací objednat

Katalog firem

Katalog firem, realizovaný na našem redakčním systému, Vám již v základní verzi nabídne mnoho funkcí. Portál postavený na této aplikace Vám dá profesionální řešení a umožní celkovou správu pomocí přehledné a obsáhlé administrace. Inzerentovi nabídne kompletní správu jeho inzerátů s možností rychlého uhrazení poplatku za příplatkové služby pomocí jedné z implementovaných platbeních bran.

Cena od: 20 000,- Kč
Systém ihned k nasazení na Vašem hostingu

více informací objednat

Redakční systém (CMS)

Redakční systém Vytvorweb CMS Vám velice usnadní správu Vašich webových stránek. Již v základu má integrováno mnoho funkcí, například jsou naprogramovány následující moduly: správa novinek, článků, anket, galerie, diskuse, kontaktní formulář, také samozřejmě obsahu webových stránek a menu. Redakční systém Vytvorweb CMS Vám také umožní publikovat v mnoha jazycích naráz.

Cena od: 6 000,- Kč
Systém ihned k nasazení na Vašem hostingu

více informací objednat

SMS soutěžní systém

V současné době velmi oblíbený systém Premium SMS soutěží - "každá X-tá SMS vyhrává". Systém spolupracuje s jednou z firem poskytující služby Premium SMS. Od této firmy přebírá veškeré informace o příchozí SMS a sám již vyhodnotí příchozí zprávu. V odpovědi odešle aktuální pozici SMS nebo zprávu informující soutěžícího o tom, že právě on se stal výhercem.

Cena od: 2 500,- Kč
Systém ihned k nasazení na Vašem hostingu

více informací objednat