Logo a vizuální identita

Logo a jednotná vizuální identita Vás prezentují nejen v oblasti internetu, ale stává se Vaší identifikátorem i v běžném životě. Najdete ho na obálkách, vizitkách, firemních dokumentech. Vyplatí se tedy nechat si kvalitně zpracovat od profesionálů logotyp a návrh dokumentů, které Vás budou reprezentovat před obchodními partnery a klienty.

Co je logo?

Logo je jednoznačný identifikátor Vaší společnosti, nebo Vás samotných. Slučuje vzhled firemních tiskovin, webových stránek a případně i propagačních materiálů.

Co přináší kvalitní logo a firemní identita

  • Odlišnost před konkurencí
  • Snadnou zapamatovatelnost
  • Nové klienty
  • Posílení pozice na trhu

Vaše podnikání je jedinečné, nechte se tedy prezentovat také jedinečnou značkou a využijte potencionálu, který má Vaše firma.

V případě, že Vaše logo změní kompletně vizuální styl, doporučujeme spolu s jeho změnou, vytvořit nový grafický vzhled i webovým stránkám, kam by nové logo nemuselo zapadat.

Možností jak zachovat stávající logo, ale jen ho případně omladit, je revitalizace loga. Budeme vycházet ze stávajícího logotypu a pokusíme se navrhnout kvalitní moderní varintu, která Vám bude sloužit stejně dobře nebo lépe než stávající logo.

Možné varianty

Grafický návrh loga pro webové stránkyod 1000,- Kč
Grafický návrh loga pro veškerou propagaciod 5000,- Kč
Na základě zvolené varianty a rozsahu zakázky Vám vypracujeme cenovou i časovou kalkulaci.